• Masz pytania? Zadzwoń: 86 217 36 78
Dołącz do nas!

Dział Handlowy

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wybranego produktu lub usługi zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

iamge
Arkadiusz Zawistowski

Specjalista ds. sprzedaży

  • tel.: 534 325 033
  • e-mail: arek@roltoma.pl
  • POWIATY: Wysoko-mazowiecki, Ostrowski, Zambrowski, Łomżyński
iamge
Damian Pepliński

Kierownik produktu Conor

  • tel.: 533 375 155
  • e-mail: damian.p@roltoma.pl
  • POWIATY: Moniecki, Sokólski
iamge
Radosław Sorokosz

Kierownik oddziału Siemiatycze, kierownik produktu Horsch

  • tel.: 732 665 775
  • e-mail: radoslaw.sorokosz@roltoma.pl
  • POWIATY: Białostocki, Bielski, Hajnowski, Siemiatycki, Łosicki, Siedlecki, Sokołowski
iamge
Łukasz Cudnik

Kierownik oddziału Kolno

  • tel.: 570 179 731
  • e-mail: l.cudnik@roltoma.pl
iamge
Tomasz Sołowiej

Specjalista ds. sprzedaży

  • e-mail: t.solowiej@roltoma.pl
  • POWIATY:Białostocki, Bielski, Hajnowski, Siemiatycki
iamge
Grzegorz Karczewski

Specjalista ds. sprzedaży

  • tel.: 731 201 401
  • e-mail: grzegorz.karczewski@roltoma.pl
  • POWIATY: Suwalski, Sejneński, Augustowski
iamge
Mariusz Formejster

Specjalista ds. sprzedaży

  • tel.: 533 375 955
  • e-mail: mariusz.formejster@roltoma.pl
  • POWIATY: Grajewski, Kolneński
iamge
Wojciech Dziekoński

Specjalista ds. sprzedaży

  • tel.: 530 657 733
  • e-mail: sprzedaz@roltoma.pl

SERWIS MASZYN I USŁUGI ROLNICZE

Wykwalifikowani specjaliści, osoby odpowiedzialne za sprawne działanie Twojej maszyny rolniczej.

iamge
Sławomir Zdrodowski

Zastępca kierownika, sklep części

  • tel.: 789 253 484
  • e-mail: slawomir.zdrodowski@roltoma.pl
iamge
Paweł Dmuchowski

Sklep, części Massey Ferguson

  • e-mail: pawel@roltoma.pl
iamge
Paweł Kulesza

Sklep, części

  • tel.: 660 817 031
  • e-mail: p.kulesza@roltoma.pl
iamge
Bartosz Kowalczyk

Kierownik serwisu Massey Ferguson

  • tel.: 730 866 599
  • e-mail: bartosz.kowalczyk@roltoma.pl
iamge
Damian Choiński

Kierownik serwisu maszyn używanych

  • tel.: 730 971 771
  • e-mail: damin.choinski@roltoma.pl

KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE

Zapraszamy do kontaktu w sprawach finansowo księgowych.


ZARZĄD FIRMY